Politika

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Popularita stran

Strana pro otevřenou společnost Strana pro otevřenou společnost (SOS) je středová, liberálně-environmentální strana. Je členem PDE / EDP (frakce ALDE v Evropském parlamentu). Strana pro otevřenou společnost očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Volba pro kraj (Královéhradecký) Koalice stran Volba pro město a Strana pro otevřenou společnost pro krajské volby v Královéhradeckém kraji. Volba pro kraj (Královéhradecký) očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Nová strana Přináší šanci na moderní principy, nové technologie a možnosti. Nabízí možnosti moudrého a soběstačného nastavení společnosti. Nová strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Česká strana sociálně demokratická Česká strana sociálně demokratická. Levicová politická strana. Česká strana sociálně demokratická očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Evropská demokratická strana Evropská demokratická strana Evropská demokratická strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Sdružení nezávislých kandidátů Sdružení nezávislých kandidátů. Liberální politická strana. Sdružení nezávislých kandidátů očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

KDU-ČSL Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová. Středo-pravicová strana. KDU-ČSL očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Komunistická strana Čech a Moravy Komunistická strana Čech a Moravy. Levicová politická strana. Komunistická strana Čech a Moravy očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Občanská demokratická strana Občanská demokratická strana. Pravicově zaměřená. Občanská demokratická strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!

Strana zelených Strana zelených. Liberální politická strana. Strana zelených očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online!
Poslední komentáře
17.06.2012 21:02:48: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní připojištění zaměstnavatel
13.05.2012 20:50:01: zhodnocení penzijních fondů www.penzijni-pripojisteni-info.cz
25.03.2012 19:37:19: nebankovní půjčky
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.